Çilingir Edirne

Edirne çilingir ve Edirne anahtarcı olarak, siz değerli müşterilerimiz ile yılların tecrübesini buluşturmaktan mutluluk duymaktayız. Yıllardır sektörün öncü çilingircisi olmamızdan mütevellit ucuz, hızlı ve kaliteli çözümler üretmekte; müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, karşılıklı güven duygusunun oluşmasını sağlamaktayız.

Çilingir Edirne olarak en hızlı hizmeti sunmamızın yanı sıra, alanında uzman ve sertifikalı ekibimiz sayesinde bulunduğunuz noktaya oldukça hızlı bir şekilde gelerek; arabanızın kilidi ya da kasa ve ev kapısı kilitlerinizi; zarar vermeden güvenli ve ekonomik şekilde açıyoruz.

Edirne Çilingir, anahtar ve kilit sektöründe lider konumda olan, uzman kadrosu ve sürekli olarak değişim ve gelişim felsefesi ile beraber hareket ederek; 21. Yüz yıla yakışan ürünleri; siz değerli müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda kullanıma sunar.

Firmamız, anahtar yapımı, kilit ve kapı açma, kilit montajı gibi bir takım tecrübe ve güven gerektiren çilingir servislerini; kasa, ev ve araba grubunda Edirne Anahtarcılar ve Çilingirler odasına kayıtlı bir şekilde icra etmekte, güven duygusuna oldukça önem vermektedir.

Edirne çilingirci olan firmamızda yüzlerce hatta binlerce meral anahtar, mekanik kilit ve manyetik, elektronik akıllı anahtar ve kilit sistemlerine de oldukça rahat ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz. İş yeri, ev, hastane, dershane kapıları için tek bir anahtar ile birden fazla sayıda kilit açma konusunda uzman olan firmamız, tüm işlerinizi ve ihtiyaçlarınızı güvenli bir şekilde gidermeyi amaçlamakta, amacına siz değerli müşterilerin huzurunda ulaşmaktadır.

Edirne Kilitçi ve Çilingir firmamız kilit montajlarında kale, fayn ve ito gibi yerli markalarının yanı sıra Avrupa’nın en iyi kilitlerinden bazıları olan mul – t – lock, keso, assaabby ve yale grubunun hırsızlara karşı çözülmesi zor hatta imkansız olan tuzaklı kilitlerini kullanmaktadır.

Herhangi bir sebepten ötürü evinizin, arabanızın ya da kasanızın anahtarına ulaşamıyorsanız; bizimle iletişime geçerek en uygun fiyata, en uygun hizmeti güvenli ve hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Uzman ekibimiz servis aracı ile kapınıza kadar gelecek; dakikalar içerisinde kilidinizi herhangi bir şekilde zarar vermeden çok kısa süre içinde açacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir