Edirne Çilingir

Anahtar ve çilingir sektöründe yerini almış olan Edirne Çilingir firmamız, uzman ve işinde profesyonel personel kadrosu ve aynı zamanda sürekli gelişim felsefesi ile doğru orantıda hareket ederek; günümüze ve çağımıza yakışan ürünleri siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

Edirne’de çilingir ve anahtarcı olarak sektörde öncü olan firmamız, kapı açma, kilit montajı, anahtar yapımı gibi güven, tecrübe ve profesyonellik gerektiren servisleri; Edirne Anahtarcılar ve Çilingirler odasına kayıtlı olarak, yasal olarak gerçekleştirmektedir.

Edirne Çilingir firmamızda onlarca, yüzlerce hatta binlerce metal anahtar, manyetik akıllık anahtarlar, mekanik kilit ve elektronik anahtar sistemlerine dahi rahatla ulaşabilirsiniz. Öte yandan ayrıca iş yeri, otel, ev, dershane, hastane ve diğer tüm kapılar için yalnızca tek anahtar ile birden fazla kilit açma, master sistemi yapımı firmamız tarafından profesyonel ekiplerce güvenli bir şekilde yapılabilmektedir.

Sektörde lider konumda olan, müşteri memnuniyeti odaklı ve geniş ürün yelpazesi sunan firmamız, kilit montajlarında İTO, Fayn ve Kale gibi yerli markaların yanı sıra Avrupa’da yer alan ve üretilen en iyi kilit sistemleri olan Mul – t – lock, Keso, Yale ve Assaabby kilit ve anahtar sistemleri ile donatılmış grupların hırsızlara karşı imkansız ölçüde güvenlikli ve tuzaklı kilitlerini kullanmaktadır.

Edirne Çilingir olarak bünyesinde uzman, uzun yıllardır sektörde yer alan, işinde profesyonel olan ekip çalışma arkadaşları ile beraber; anahtar ve kilit konusunda yaşadığınız tüm sorunları hızlı bir şekilde profesyonelce çözmekteyiz. Kapılarınıza, araçlarınıza ve aynı zamanda kasanıza zarar vermeden, teknolojinin son ürünleri olan alet – edevatlarımız ile kısa süre içerisinde kilitlerinizi açma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Sertifikalı ve uzman personeller ile sektörde lider konumda olmaya devam eden firmamız, Edirne, Kaleiçi, Ayşekadın ve Edirne’nin diğer tüm ilçelerinde, mahalle ve semtlerinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Güvenilir ve ekonomik, hızlı çözüm üreten çalışan kadromuz sayesinde; dakikalar içerisinde bizlere iletmiş olduğunuz konuma gelerek, dakikalar içerisinde herhangi bir zarar vermeden güvenli bir şekilde kilitlerinizi, kapılarınızı açıyoruz. Üstelik akıllı ve elektronik kilit sistemleri konusunda da yetkili personellerimiz bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir